100 vjet pavaresi

350,00 €

inkl. MwSt. zzgl. Versand
Versandgewicht: 1 kg
Lieferzeit: 30 Tag(e)

Beschreibung


Me 16 Djetor te vitit 2011, nga Galeria Kombëtare e Arteve ne Tirane, u zgjodh Logoja per 100 Vjetorin e Shteti Shqipetare, nga 25 artiste qe ngelen ne zgjedhjet e fundit, punimi i kercovarit Zeni Ballazhi doli fitues nga ky Konkursi.


Transporti falas


Te dhenat per Pikturen


Madhesia : 60 x 80 cm

Materiali : Pelhure

Ngjyra : Akryl

Teknika : Brush dhe Shpatull

Mbrojtje : Shtres Llaku (Firnis)

Zurück zu Home / Fillimi