Shqiponja e Librit te Henninges

325,00 €

inkl. MwSt. zzgl. Versand
Versandgewicht: 1 kg
Lieferzeit: 30 Tag(e)

Beschreibung

Shqiponja ne Librin e Hieronymus Henninges.

Henninges lindi me 1597 ne Lyneburg (Lüneburg) te Gjermanis. Vepra kryesore (Theatrum genealogicum ostentans omnes omnium aetatum familias) merret me prejardhjen e familjeve Aristokrate te Evropes ne kohen e vete.

Ne Librin e tij, vrejm nje vizatim te Gjergj Kastriotit duke e mbajt flamurin.


+++Transporti falas+++


Te dhenat per Pikturen


Madhesia : 60 x 80 cm

Materiali : Pelhure

Ngjyra : Akryl

Teknika : Brush dhe Shpatull

Mbrojtje : Shtres Llaku (Firnis)

Zurück zu Galerie / Galeria